مرکز خرید پاسارگاد در غرب تهران بزرگ

 

الف: مشخصات

تابلوهای غرب تهران مشرف به دو بزرگراه اصلی تهران  در اتوبان جلال آل احمد و روی پل یادگار امام  که ادامه چمران می باشد  قراردارد . مرکز خرید پاسارگاد  قابل دسترسی از 4 جهت شمال جنوب شرق و غرب  با مساحتی بالغ بر 5000 مترمربع در دو طبقه و دارای 13 باب درب ورودی از 4 جهت شمال جنوب شرق و غرب   و دارای 2 باب پارکینگ به مساحت هر یک 4500 مترمربع و دارای رمپ اختصاصی از جلال آل احمد  برای ورود و خروج به پارکینگ ودارای 246 باب فروشگاه عموما لوازم خانگی کادویی غذایی آرایشی بهداشتی صرافی و پوشاک از برندهای داخلی و خارجی ودارای  روزانه  هزاران نفر بازدید کننده وخریدار که در مناسبتهای مختلف مانند قرعه کشی های موسمی بیشتر نیز می شود ، می باشد .

از این رو تبلیغات روی این تابلوها بسیار مناسب  برندها و مفید فایده برای آنان می باشد

 

 

ب: فضای تبلیغاتی

با توجه به بکربودن و پتانسیل ویژه ای که این مرکز خرید از نظر تبلیغاتی می تواند داشته باشد یعنی تبلیغات در محل خرید و فروش روزانه مردم و مجهز بودن به پارکینگ، 7 دستگاه تابلوی فلکس فیس 2در 25 متر جمعا 50 متر مربع دارای نور 3 دستگاه در نمای شرقی و 4 دستگاه در نمای غربی ساختمان بزرگ مرکز خرید می باشد .جمع متراژ هر 7 دستگاه تابلو حدودی 350 مترمربع می باشد.

هزینه بهره برداری هر مترمربع ماهانه 000/200/1 هزار تومان با در نظرگرفتن کلیه هزینه های عوارض شهرداری و حفظ و نگهداری در طول مدت قرارداد و برق و چاپ و نصب 2 بار در سال می باشد .حداقل مدت قرارداد 12ماه و حداکثر 2 سال می باشد .تخفیفات در هنگام عقد قرارداد هماهنگی و مذاکره خواهد شد .

 

 

مزایای حضور در این عرصه :

1-تابلوهای موصوف از هر دو وجه غربی و شرقی ساختمان از اتوبان جلال آل احمد بالای پل یادگار و از بلوار سازمان آب و از سایر جهات دارای دید مناسب می باشد

3-امکان مشارکت و اسپانسری در قرعه کشی ها و مناسبتهای مختلفی که در مرکز برگزار می شود

4-امکان بهره مندی از امتیازات ویژه ای که تبلیغ در مراکز بزرگ و حساس خرید می تواند داشته باشد از جمله مطرح شدن در تبلیغات صداوسیما و تبلیغات چاپی و . . .

5- سایر امتیازات ویژه که در صورت عقد قرارداد و با طرح پیشنهادات ویژه شما برای مرکز قابل طرح در هیات مدیره و اجرا یی شدن میباشد .

6- از آنجا که تابلوها جنب دو مرکز بزرگ خرید غرب تهران فروشگاه شهروند صادقیه  و مرکز خرید پاسارگاد می باشد و برای نخستین بار است که نصب و بهره برداری می شود لذا از این امتیاز نخستین بودن می توان بهره برد و بیشترین تاثیر را از تبلیغ در این مکان گرفت

لذا خواهشمند است با توجه به نزدیکی به ایام خریدشب عید و شلوغی بیش از پیش آن موارد بررسی واعلام فرمایید .

 

 

مشاور تبلیغات و بازاریابی

 خانم کمال الدین

آدرس: خ آپادانا – خ نوبخت – کوچه 9 – ش 8 – واحد 2 تلفاکس : 88762503-88511459 همراه : 09012417109

 

 A1

 A2

 A4

 A5

 A6

 A7

 A8

 A3